Hakkımızda

Hakkımızda
A+ A- 

Hakkımızda

Genç Bombe Sanayi; Bombe imalatı alanında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, gelişen tank sektöründe duyulan ihtiyaca "Genç Bombe "kalitesiyle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.
Kuruluşumuzdan bugüne kadar, teknik imkanlarımız ve uzman çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz. İmalatını ve satışını yaptığımız ürünlerimizi kısaca sayacak olursak; Her tip, şekil ve ölçüde bombe imalatını sayabiliriz.
Biz; imalatını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve şikayetlerinizi bir armağan olarak kabul ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.
 
A: Bombe imalatımız,hidrolik bombe presleri ve bombe kenar sıvama makinalarında gerçekleşmektedir.
B: bombe olacak sacın hazırlanması.Bombe olacak sacı kendileri temin edecek müşterilerimiz önerileri dikkate almalıdır.
1.Malzemede Ekleme Olacaksa;

a: Sacın kenarlarına küçük ekler yapılmamalıdır.

b: Saclar iki taraflı kaynak ağzı açılarak sağlam kaynatılmalıdır.

c: Kaynağı yapılmış saçların her iki tarafıda tamamen tesviye yapılmalıdır.

2: Saclar tam daire olarak kesilmeli ve orta merkezinde nokta izi olmalı.

3: Sacın kenarları taşlanarak temizlenmelidir.

 
FİRMAMIZ MÜŞTERİLERİNE EN İYİ ÜRÜNÜ VEREBİLMEK İÇİN ÇALIŞMAKTADIR. İMALATTA OLUŞACAK ÇATLAKLIKLARI ÖNLEMEK İÇİN BU HUSUSLARA UYMANIZI RİCA EDERİM.
Genç Bombe Sanayi; Bombe imalatı alanında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, gelişenbombeye duyulan ihtiyacı "Genç Bombe "kalitesiyle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.Kuruluşumuzdan bugüne kadar, teknik imkanlarımız ve uzman çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz. İmalatını ve satışını yaptığımız ürünlerimizi kısaca sayacak olursak; Her tip şekil ve ölçüde bombe imalatını sayabiliriz.Biz; imalatını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve şikayetlerinizi bir armağan olarak kabul ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, saygılar sunuyoruz .
 Genç Bombe Sanayi müşterilerinin büyük bir kısmı güvenlik, titizlik, sistem sorumluluğu ve kalite devamlılığı talep eden ağır endüstri kuruluşlarıdır. Bu sebeple, Genç Bombe müşteri taleplerini doğru anlayarak, gelentalepleri gereken kalite koşullarına ve sözleşme şartlarına uygun biçimde karşılamaya özen gösterir. Üretime ve sistem sorumluluğu firma misyonunun temellerini oluşturur.ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER